Katalog stron
Katalog stron   Dodaj link   Mapa  
Regulamin  
Główna » Turystyka
Pokaż: Wszystko | Linki | Artykuły
Ciekawe miejsca RSS
Sortuj: | Nazwa | Data | Page Rank Google | Yandex CY
1.
(0/380) Page Rank: 0 CY: 0 Ocena: Nie/10.0 | Oceń
Czy znasz okolice Augustowa? Zajrzyj na Abc-Augustów, który jest serwisem informacyjnym oraz bazą noclegową Suwalszczyzny i okolic Augustowa. W serwisie znajdziesz wszelkie wiadomości na temat atrakcji przyrodniczych i stworzonych przez człowieka, zdarzeń, miejsc, miast na Suwalszczyźnie. Dzięki czemu każdy podróżnik będzie potrafił bez żadnych problemów przemierzyć tę krainę, a także poznać jej najważniejsze zalety.
http://abc-augustow.pl Link nie działa?
2.
(0/63) Page Rank: 3 CY: 0 | Oceń
Serwis turystyczny poświęcony Borom Tucholskim
http://www.borytucholskie.las.pl Link nie działa?
3.
(0/31) Page Rank: 1 CY: 0 | Oceń
Strona zawiera informacje na temat dzielnicy Paprocany.
http://www.paprocanytychy.cba.pl Link nie działa?
4.
(0/60) CY: 0 | Oceń
Zdjęcia i opis wypraw z lat 2000-2004 w różne góry Europy. Kaukaz, Taury Wysokie, Góry Fogarskie, Góry Riła, Góry Krymskie, także wędrówka po Ukrainie. Dla miłośników podróży.
http://www.jdan.friko.pl Link nie działa?
5.
(0/51) Ocena: Nie/10.0 | Oceń
Baza noclegowa jednej z najbardziej znanych górskich miejscowości turystycznych Krynicy Zdrój. Strona oferuje informacje o atrakcjach, zabytkach i ciekawostkach związanych z miejscowością i gminą, przedstawia informacje o poszczególnych miejscowościach gminy Krynica Zdrój. Krynica to także miejscowość uzdrowiskowa. Jak na miejscowość uzdrowiskową przystało ze specjalistycznych zabiegów mogą korzystać także i turyści. Przede wszystkim w Krynicy stawia się na wodolecznictwo, a to dzięki wodzie mineralnej o szerokich właściwościach zdrowotnych.
http://www.krynica-noclegi.net.pl Link nie działa?
6.
(0/1) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń
Moto Przystań to baza turystyczna nad rzeką Bzurą w bliskim sąsiedztwie Puszczy Kampinoskiej - na miejscu znajduje się przystań kajakowa, camping i pole namiotowe nad rzeką. Jest to idealne miejsce na zorganizowanie spływu kajakowego, wycieczki rowerowe bądź piesze po okolicy i Puszczy Kampinoskiej. Dla firm i szkół organizujemy imprezy integracyjne i zapewniamy pełen wachlarz aktywności outdoorowych.
http://www.motoprzystan.pl Link nie działa?
7.
(0/47) Page Rank: 1 CY: 0 | Oceń
Nieoficjalna strona Mroczkowa. Znajdziecie tu historię, galerię zdję, shoutbox, bramke sms, itp.
http://www.mroczkow.republika.pl Link nie działa?
8.
(0/5) Page Rank: 0 CY: 0 Ocena: Nie/10.0 | Oceń
Oferujemy wycieczki do Toskanii! Toskania Travel powstała z ogromnej pasji do Toskanii, miejsca przesiąkniętego kultura, tradycją i historią Włoch. Jest to zakątek niepowtarzalnego wina. Istnieje możliwość zwiedzania Sieny, Florencji, Pizy, Manhattanu Średniowiecza, Wyspy Elba. Na urlopie w Toskanii zapewniamy opiekę i pomoc turystom w języku polskim! Organizujemy wycieczki po kantynach z możliwością degustacji wina i oliwy z oliwek, warsztaty kulinarne, wspólne zwiedzanie Florencji czy Sieny, gospodarstw agroturystycznych w Toskanii. Więcej na stronie: www.toskaniatravel.com.pl lub pod adresem: [email protected] Telefon: WŁOCHY: EMILIA +39 3201652098 POLSKA: +48 534566549
http://www.toskaniatravel.com.pl Link nie działa?
9.
(0/4) | Oceń
Poradnik dla osób wybierających się do Indii. Znajdziesz tu informacje praktyczne jak przygotować się do wyjazdu oraz garść ciekawostek o kulturze i obyczajach panujących w tym orientalnym kraju. Blog ten powstał jako efekt moich przygotowań na wakacyjne spotkanie z Indiami. Odbyłem prawie dwumiesięczną podróż po tym fascynującym kraju. Aby lepiej znieść szok kulturowy i jak najwięcej „wynieść” z tej przygody postanowiłem wcześniej się przygotować. Nie mówię o kupowaniu plecaka, ale o głębszym poznaniu kultury, religii i obyczajów panujących w tym kraju. Oczywiście wszystko co tutaj znajdziesz jest przefiltrowane przez mój subiektywny punkt widzenia. Pojawią się tu informacje zarówno o religiach, językach, gospodarce, zabytkach, miastach wartych zwiedzenia oraz przydatne porady dla turystów – o panujących tam nakazach i zakazach, informacje o noclegach, jedzeniu i wszelkiego typu błahostkach, które mogą uprzykrzyć cieszenie się podróżą po Indiach.
http://indie.stronica.eu Link nie działa?
10.
(0/5) Page Rank: 0 CY: 0 Ocena: Nie/8.7 | Oceń
Strona zawiera wrażenia i opis odwiedzanych miejsc i krajów podczas wyjazdu do Ameryki Środkowej.
http://hikingtours.cba.pl/ Link nie działa?
Linki w kategorii: 22
Nowe linki
Przewodnik tatrzański zaprasza na wspólne wycieczki po Tatrach polskich i słowackich.
Podróże po Polsce to serwis turystyczny opisujący wszystkie zakątki Polski, wraz z mapami zawierającymi atrakcje poszczególnych regionów, znajdziesz w nich również imprezy cykliczne odbywające się w Polsce. Dowiesz się również gdzie warto pójść na kawę, gdzie znajdują się najlepsze w Polsce parki rozrywkowe, kluby dyskotekowe czy centra handlowe. W przewodniki nie brakuje najnowszych informacji z Polski oraz przepisów na najlepsze polskie specjały oraz drinki o których trudno Ci zapomnieć.
Zapraszamy na wycieczki górskie, rowerowe, autokarowe, Nordic walking, fotograficzne i narciarskie. Prowadzimy piesze wycieczki w Tatry, Pieniny, góry Słowacji, Rumunii oraz inne pasma górskie Europy. Na rowery zabierzemy Was na Podtatrze Polskie i Słowackie, czyli w tereny wokół Tatr. Pasjonatów robienia zdjęć zapraszamy na plenery i warsztaty fotograficzne.
Przewodnik turystyczny Arkadiusz Förster, tel. +48 660 023 133 lub e-mail: [email protected] W mojej ofercie znajdują się wycieczki piesze wieloma ciekawymi szlakami oraz przejazdy meleksem, zabytkowym tramwajem i rejsy po Odrze. Zapraszam do wziedzania i wspólnego poznawania dziejów i historii Wrocławia, stolicy Dolnego Śląska.
Moto Przystań to baza turystyczna nad rzeką Bzurą w bliskim sąsiedztwie Puszczy Kampinoskiej - na miejscu znajduje się przystań kajakowa, camping i pole namiotowe nad rzeką. Jest to idealne miejsce na zorganizowanie spływu kajakowego, wycieczki rowerowe bądź piesze po okolicy i Puszczy Kampinoskiej. Dla firm i szkół organizujemy imprezy integracyjne i zapewniamy pełen wachlarz aktywności outdoorowych.