Katalog stron
Katalog stron   Dodaj link   Mapa  
Regulamin  
Biologia  3
Chemia  4
Fizyka  0
Gografia  1
Historia  5
Język polski  3
Języki obce  11
Matematyka  2
Ściągi  0
Serwisy naukowe  8
Szkoły  9
Główna
Pokaż: Wszystko | Linki | Artykuły
Nauka i Edukacja RSS
Sortuj: | Nazwa | Data | Page Rank Google | Yandex CY
51.
(0/96) Page Rank: 1 CY: 0 | Oceń
Przedszkole dysponuje 125 miejscami dla dzieci w wieku od 2,5 roku do 6 lat, również dla dzieci rodziców niepracujących. Do dyspozycji jest 5 przestronnych jasnych sal, wyposażonych w nowoczesny sprzęt, zabawki i pomoce dydaktyczne. Dużą atrakcję stanowi rozległy ogród przedszkolny. Nowoczesne zaplecze kuchenne przygotowuje dla swoich wychowanków trzy posiłki dziennie, tj. śniadanie, obiad i podwieczorek. Przy doborze jadłospisu bierzemy pod uwagę dietę bezmleczną.
http://www.pm6.grajewo.org Link nie działa?
52.
(0/63) Page Rank: 2 CY: 0 | Oceń
Naucz się szybkiego pisania na klawiaturze szybko i przyjemnie !
http://szybkie-pisanie.bruzda.net Link nie działa?
53.
(0/14) Page Rank: 3 CY: 0 | Oceń
Studio Tańca SPIN oferuje kursy tanca towarzyskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, kursy dla narzeczonych (nowożeńców) ponadtto w naszej ofercie znajduje się organizacja pokazów tańca na imprezach firmowych, targach i innych uroczystościach.
http://studiotanca.eu Link nie działa?
54.
(0/21) Page Rank: 2 CY: 0 | Oceń
Szkoła Nauki Jazdy Moto- Express - Prawo jazdy w Olsztynie. Ośrodek szkolenia kandydatów na kierowców. Prowadzimy kursy na prawo jazdy kategorii A, A1, B, szkolenia dodatkowe i uzupełniające. Stawiamy sobie za cel jak najlepsze wyszkolenie przyszłych kierowców. Wszystkim naszym kursantom zapewniamy komfortowe i bezstresowe warunki nauki jazdy.
http://www.mrmmotor.infowm.pl Link nie działa?
55.
(0/48) Page Rank: 2 CY: 0 Ocena: Nie/9.0 | Oceń
Strona poświęcona jest statystyce. Zawiera opis historii statystyki, w którym można znaleźć wyjaśnienie takich terminów jak państwoznawstwo, arytmetyka polityczna. Na stronie omówione są poszczególne etapy badania statystycznego oraz wyjaśnione takie terminy jak :spis statystyczny, rejestracja i sprawozdawczość statystyczna.Na stronię wyjaśnione są również podstawowe pojęcia statystyczne. Strona zawiera również opis miar średnich wraz ze wzorami.
http://www.statystyka.webatu.com/ Link nie działa?
56.
(0/55) Page Rank: 2 CY: 0 | Oceń
Wykonujemy tłumaczenia pisemne oraz ustne, zwykłe oraz specjalistyczne, m.in.: tłumaczenia techniczne, tłumaczenia dla biznesu, tłumaczenia prawnicze, tłumaczenia przysięgłe. Zajmujemy się tłumaczeniami w języku niemieckim, angielskim, francuskim i włoskim. Nasze biuro tłumaczeń przyjmuje zlecenia również przez internet. Tłumacze realizują zlecenia szybko i profesjonalnie.
http://www.emova.eu Link nie działa?
57.
(0/161) Page Rank: 3 CY: 0 | Oceń
Centrum Szkoleniowe zaprasza na szkolenia unijne. Fundusze unijne i dotacje UE to rozległa wiedza, którą jednak można przyswoić. Kurs pisania projektów unijnych z funduszy strukturalnych to możliwość nabycia profesjonalnej wiedzy z pozyskiwania dofinansowania dla firmy. Specjalista ds. Funduszy Unijnych to flagowe warsztaty Centrum EDOOR.
http://szkoleniaunijnefunduszedotacjekursy.pl Link nie działa?
58.
(0/43) Page Rank: 5 CY: 0 | Oceń
Jedyny ekspercki portal oświatowy. Bezpłatne materiały dla dyrektorów i nauczycieli, porady, wymiana doświadczeń.Wszystko na temat nadzoru pedagogicznego, awansu zawodowego, zarządzania placówką oświatową.
http://www.eksperciwoswiacie.pl Link nie działa?
59.
(0/292) Page Rank: 2 CY: 0 | Oceń
Serwis służący do tworzenia ankiet, o największych możliwościach na polskim rynku z rozbudowaną darmową ofertą.
http://moje-ankiety.pl Link nie działa?
60.
(0/94) Page Rank: 2 CY: 0 | Oceń
Blog Ekologia, ochrona środowiska naturalnego- rozwój gospodarczy w zgodzie z przyrodą... - ekologiczny.blox.pl ma charakter edukacyjny. Znajdą się tu takie zagadnienia jak: Ekologia: wydarzenia, energia: wiatrowa, jądrowa, biogaz, biomasa, energia słoneczna, wody, ziemi, energia alternatywna, odnawialne, GMO, środowisko, przyroda, ochrona środowiska, odpady, woda i ścieki, ochrona wody i gleby, ochrona powietrza i emisje zanieczyszczeń, konkursy ekologiczne i wiele innych...
http://ekologiczny.blox.pl Link nie działa?
Linki w kategorii: 64
Nowe linki
Chcesz rozwinąć zainteresowania i umiejętności swojego dziecka? prowadzimy zajęcia rozwojowe i korepetycje z matematyki, fizyki i chemii na terenie Świecia i okolic. Pomagamy rozszerzać horyzonty jak również przygotowujemy do matury, sprawdzianów. Zapraszamy do nauki dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich.
Laskowa na starej fotografii to strona prezentująca historię wsi Laskowa zatrzymaną na starych zdjęciach.
Nauka angielskiego przez internet na platformie edukacyjnej oxword.pl. Kurs angielskiego online dla osób początkujących. Uczysz się 1000 najczęściej używanych słów angielskich.
Strona dla miłośników języka rosyjskiego i kultury rosyjskiej. Przedstawiamy na naszej stronie darmowe pomoce do nauki języka rosyjskiego: autorskie nagrania audio, lekcje wideo i testy.
Na naszych stronach odnajdziesz ranking policealnych szkół TOP SZKOŁA, na tej podstronie obejrzysz filmy prezentujące szkoły będące w rankingu oraz pretendujące by w nim się znależć, sam zdecyduj które z nich są warte wyróżnienia, drugi ranking to NAJ BELFER, odnajdziesz tu filmy z wykładami najlepszych nauczycieli i lektorów, oraz trenerów szkoleniowych, razem wybierzemy tych najlepszych.Prezentujemy Wam najciekawsze i naszym zdaniem najlepsze podręczniki do matury i dla szkół policealnych oraz techników, na podstronie odnajdziesz bezpośrednie linki do strony sprzedażowej oraz szczegóły opisu i opinie internautów. Testy egzaminacyjne to kolejna podstrona odnajdziesz na niej testy do matury oraz testy zawodowe dla szkół policealnych i techników. Obecnie testowane są one przez internautów, dzieki temu będziemy wiedzieli czy nie są one dla Was za łatwe.