Katalog stron
Katalog stron   Dodaj link   Mapa  
Regulamin  
Biologia  3
Chemia  4
Fizyka  0
Gografia  1
Historia  5
Język polski  3
Języki obce  11
Matematyka  2
Ściągi  0
Serwisy naukowe  8
Szkoły  9
Główna
Pokaż: Wszystko | Linki | Artykuły
Nauka i Edukacja RSS
Sortuj: | Nazwa | Data | Page Rank Google | Yandex CY
41.
(0/71) Page Rank: 1 CY: 0 | Oceń
Strona dla osób poszukujących korepetycji i innego rodzaju pomocy w nauce matematyki, i nie tylko, od szkoły podstawowej, przez gimnazjum, szkołę średnią, aż po materiał studiów. Korepetycje W Krakowie i okolicach.
http://www.zdamy.republika.pl Link nie działa?
42.
(0/12) Page Rank: 3 CY: 10 Ocena: Nie/10.0 | Oceń
Calculla to narzędzia online do obliczeń, przeliczeń i konwersji - inaczej kalkulatory webowe. Jeśli chcesz przeliczyć Twoją wypłatę brutto na netto, stopnie Celcjusza na Fahrenheit-y, zrobić szybko ładny wykres tortowy - po to jest Calculla.
http://www.calculla.pl Link nie działa?
43.
(0/376) Page Rank: 1 CY: 0 | Oceń
Witryna internetowa zawierająca informacje oraz darmowy katalog stron internetowych, poświęcony zagadnieniom alternatywnych jak i niekonwencjonalnych źródeł energii.
http://hbrtt.site90.com Link nie działa?
44.
(0/78) Page Rank: 3 CY: 0 | Oceń
Serwis WWW Szkolnej Społecznosci MSP 7 w Knurowie. Założenia:integracja Szkolnej Społeczności Internetowej (uczniowie, nauczyciele, rodzice), zachęcenie dzieci i młodzieży szkolnej do korzystania z nowoczesnych rozwiazań T.I.,szkolne aktualności, konkursy, sondy, relacje, bezpieczeństwo w sieci, źródło wiedzy (prawo,awans,dydaktyka,psychologia,problemy szkolne,inne), miejsce wymiany poglądów, informator o postępach w nauce i zachowaniu, rozrywka i nauka.
http://www.msp7.pl/ Link nie działa?
45.
(0/284) Page Rank: 2 CY: 0 | Oceń
Słownik Angielsko Polski i Polsko Angielski elektroniczny mówiący Partner EP-900 Deluxe. Zasób słów 1 200 000. Tłumaczenie ciągłych tekstów. Transkrypcja fonetyczna. Idiomy. Kurs angielskiego. Podręcznik gramatyki angielskiej.
http://pl.ectacoinc.cz/ Link nie działa?
46.
(0/68) Page Rank: 4 CY: 0 | Oceń
Strona o szybkim czytaniu. Dowiesz się czym jest szybkie czytanie, jak samodzielnie rozwijać tą przydatną umiejętność i w czym możę Ci to pomóc w życiu codziennym. Na stronie darmwe materiały i internetowy kurs szybkiego czytania za darmo!
http://www.szybkie-czytanie.eu Link nie działa?
47.
(0/42) Page Rank: 4 CY: 0 Ocena: Nie/10.0 | Oceń
Strona ta przeznaczona jest na prezentację różnych: projektów technicznych, teorii lub odkryć naukowych, oraz dyskusji na przedstawione tematy. Każdy internauta może tu zaprezentować swój pomysł i poddać go pod ogólną dyskusję i ocenę na forum, może również przedstawić swój problem do rozwiązania przez internautów.
http://mirek-kucharski.w.interia.pl Link nie działa?
48.
(0/27) Page Rank: 2 CY: 0 | Oceń
Szkoła powstała w 1995 roku i jest już uznaną marką w okręgu koszalińskim. Założycielem jest mgr inż. Zbigniew Zaremba, instruktor z wieloletnim doświadczeniem. Firma dysponuje trzema samochodami profesjonalnie przygotowanymi, przystosowanymi do nauki jazdy na kategorię B, salą wykładową oraz własnym placem manewrowym. Obecnie, w koszalińskim ZORDzie, samochody Peugeot 207 wykorzystywane są do egzaminów na w/w kategorię prawa jazdy.
http://www.nauka-jazdy-koszalin.com.pl Link nie działa?
49.
(0/1617) Page Rank: 2 CY: 0 | Oceń
Wortal o imprezach integracyjnych i metodyce outdoor skierowany do organizatorów, zleceniodawców i wszystkich zainteresowanych tematem.
http://www.integracja.info.pl Link nie działa?
50.
(0/71) Page Rank: 3 CY: 0 | Oceń
Nauka jazdy As mieści się we Wrocławiu w strefie egzaminacyjnej.Wykłady oraz kursy prowadzone są przez dobrze przygotowanych,sympatycznych ale i wymagających instruktorów.Jazdy odbywają się w strefie egzaminacyjnej na samochodach Renault Clio,a także na motorze Jamaha TW 125.Oferujemy niskie ceny,zniżki dla uczniów i studentów oraz raty.
http://www.as.auto.pl Link nie działa?
Linki w kategorii: 64
Nowe linki
Chcesz rozwinąć zainteresowania i umiejętności swojego dziecka? prowadzimy zajęcia rozwojowe i korepetycje z matematyki, fizyki i chemii na terenie Świecia i okolic. Pomagamy rozszerzać horyzonty jak również przygotowujemy do matury, sprawdzianów. Zapraszamy do nauki dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich.
Laskowa na starej fotografii to strona prezentująca historię wsi Laskowa zatrzymaną na starych zdjęciach.
Nauka angielskiego przez internet na platformie edukacyjnej oxword.pl. Kurs angielskiego online dla osób początkujących. Uczysz się 1000 najczęściej używanych słów angielskich.
Strona dla miłośników języka rosyjskiego i kultury rosyjskiej. Przedstawiamy na naszej stronie darmowe pomoce do nauki języka rosyjskiego: autorskie nagrania audio, lekcje wideo i testy.
Na naszych stronach odnajdziesz ranking policealnych szkół TOP SZKOŁA, na tej podstronie obejrzysz filmy prezentujące szkoły będące w rankingu oraz pretendujące by w nim się znależć, sam zdecyduj które z nich są warte wyróżnienia, drugi ranking to NAJ BELFER, odnajdziesz tu filmy z wykładami najlepszych nauczycieli i lektorów, oraz trenerów szkoleniowych, razem wybierzemy tych najlepszych.Prezentujemy Wam najciekawsze i naszym zdaniem najlepsze podręczniki do matury i dla szkół policealnych oraz techników, na podstronie odnajdziesz bezpośrednie linki do strony sprzedażowej oraz szczegóły opisu i opinie internautów. Testy egzaminacyjne to kolejna podstrona odnajdziesz na niej testy do matury oraz testy zawodowe dla szkół policealnych i techników. Obecnie testowane są one przez internautów, dzieki temu będziemy wiedzieli czy nie są one dla Was za łatwe.