Katalog stron
Katalog stron   Dodaj link   Mapa  
Regulamin  
Biologia  3
Chemia  4
Fizyka  0
Gografia  1
Historia  5
Język polski  3
Języki obce  11
Matematyka  2
Ściągi  0
Serwisy naukowe  8
Szkoły  9
Główna
Pokaż: Wszystko | Linki | Artykuły
Nauka i Edukacja RSS
Sortuj: | Nazwa | Data | Page Rank Google | Yandex CY
31.
(0/148) Page Rank: 5 CY: 0 | Oceń
Ogólnopolska Baza Szkół i Uczelni. W bazie wpisy w kategoriach:szkoły podstawowe,gimnazja,licea ogólnokształcące,szkoły policealne,szkoły wyższe,uczelnie,uczelnie wyższe.
http://www.szkoly.info.pl Link nie działa?
32.
(0/85) Page Rank: 4 CY: 0 | Oceń
Szkolenia nlp, hipnoza, techniki sprzedazy- referencje.
http://www.neurolingwistyka.com Link nie działa?
33.
(0/56) Page Rank: 4 CY: 0 | Oceń
Leksykon płazów i gadów wystepujących w Polsce. Opisy gatunków, zagrożeń i ochrony. Barwne ilustracje i fotografie.
http://www.gadyiplazypolski.amend.pl Link nie działa?
34.
(0/39) CY: 0 | Oceń
Oficjalna strona klasy IIa gim. w Łochowie.
http://www.2alochowo.za.pl Link nie działa?
35.
(0/65) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń
Nina Dawidziuk - Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego. Specjalizuję się w tłumaczeniach z następujących dziedzin: prawo, biznes, handel, marketing, technika, ekonomia, literatura. Wykonuje tłumaczenia przez internet. Zapewniam krótkie terminy realizacji zamówień oraz niskie ceny.
http://www.tlumacz.podlasie.pl/ Link nie działa?
36.
(0/241) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń
Strona nauczyciela gry na instrumentach klawiszowych. Znajdziesz tu praktyczne porady jak rozpocząć naukę gry na fortepianie, pianinie, keyboardzie.
http://www.gram.zdrowamuzyka.pl Link nie działa?
37.
(0/137) Page Rank: 2 CY: 0 Ocena: Nie/8.0 | Oceń
Poprawna pisownia, język polski, zasady pisowni, ortografia, jak pisać
http://www.piszpoprawnie.superowo.pl Link nie działa?
38.
(0/32) Page Rank: 3 CY: 0 | Oceń
Strona poświęcona historii prawa. Zawiera w szczególności bibliografię publikacji o tematyce historyczno prawnej. Ma służyć jako pomoc przede wszystkim dla studentów historii oraz prawa w wyszukiwaniu potrzebnej literatury do prac seminaryjnych i dyplomowych.
http://temidaiklio.ovh.org Link nie działa?
39.
(0/49) Page Rank: 2 CY: 0 | Oceń
Walka z pasożytami, a zwłaszcza: drożdżyca, gronkowiec, grzybica czy opryszczka oraz oferta naturalnych preparatóww ziołowych CaliVita.
http://gronkowiec.eu Link nie działa?
40.
(0/34) Page Rank: 4 CY: 10 | Oceń
Strona o Starożytnym Rzymie. Witryna obejmuje wszelkie aspekty tego antycznego państwa, w tym: kulturę, wojsko, wojny, społeczeństwo, ustroje i inne.
http://romanum.historicus.pl Link nie działa?
Linki w kategorii: 64
Nowe linki
Chcesz rozwinąć zainteresowania i umiejętności swojego dziecka? prowadzimy zajęcia rozwojowe i korepetycje z matematyki, fizyki i chemii na terenie Świecia i okolic. Pomagamy rozszerzać horyzonty jak również przygotowujemy do matury, sprawdzianów. Zapraszamy do nauki dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich.
Laskowa na starej fotografii to strona prezentująca historię wsi Laskowa zatrzymaną na starych zdjęciach.
Nauka angielskiego przez internet na platformie edukacyjnej oxword.pl. Kurs angielskiego online dla osób początkujących. Uczysz się 1000 najczęściej używanych słów angielskich.
Strona dla miłośników języka rosyjskiego i kultury rosyjskiej. Przedstawiamy na naszej stronie darmowe pomoce do nauki języka rosyjskiego: autorskie nagrania audio, lekcje wideo i testy.
Na naszych stronach odnajdziesz ranking policealnych szkół TOP SZKOŁA, na tej podstronie obejrzysz filmy prezentujące szkoły będące w rankingu oraz pretendujące by w nim się znależć, sam zdecyduj które z nich są warte wyróżnienia, drugi ranking to NAJ BELFER, odnajdziesz tu filmy z wykładami najlepszych nauczycieli i lektorów, oraz trenerów szkoleniowych, razem wybierzemy tych najlepszych.Prezentujemy Wam najciekawsze i naszym zdaniem najlepsze podręczniki do matury i dla szkół policealnych oraz techników, na podstronie odnajdziesz bezpośrednie linki do strony sprzedażowej oraz szczegóły opisu i opinie internautów. Testy egzaminacyjne to kolejna podstrona odnajdziesz na niej testy do matury oraz testy zawodowe dla szkół policealnych i techników. Obecnie testowane są one przez internautów, dzieki temu będziemy wiedzieli czy nie są one dla Was za łatwe.