Katalog stron
Katalog stron   Dodaj link   Mapa  
Regulamin  
Wykonawcy  19
Główna
Pokaż: Wszystko | Linki | Artykuły
Muzyka RSS
Sortuj: | Nazwa | Data | Page Rank Google | Yandex CY
1.
(0/47) | Oceń
Firma ART-CZEST poświęcona kompleksowej obsłudze scenicznej. Specjalizujemy się w obsłudze imprez plenerowych, koncertów, festiwali i dyskotek. Firma dysponuje riderowym sprzętem estradowym znanym na rynku europejskim. Dbam aby praca była wykonywana punktualnie, precyzyjnie i profesjonalnie czyli tak jak życzy sobie tego każdy organizator.
http://www.art.czest.pl/ Link nie działa?
2.
(0/94) Page Rank: 2 CY: 0 | Oceń
Obsługa i prowadzenie imprez: DJ na imprezy firmowe, DJ na wesela, DJ na studniówkę, DJ na andrzejki, Karaoke, Imprezy i zabawy dla dzieci, Nagłośnienie imprez: Konferencje i szkolenia, Festyny, plenery, pikniki, Koncerty, Nagłośnienie na imprezy sportowe, Wynajem i obsługa nagłośnieniowa: Wynajem nagłośnienia estradowego, Wynajem sprzętu karaoke, Wypożyczalnia efektów dyskotekowych, Usługi nagłośnienia na wesela, studniówki i inne imprezy,
http://musicserwis.com Link nie działa?
3.
(0/5) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń
Profesjonalna obsługa muzyczna imprez wszelkiego rodzaju.
http://www.djweselny.eu Link nie działa?
4.
(0/0) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń
Muzyczna oprawa imprez okolicznościowych przez DJ - Wodzirej.
http://www.dj-wesele.eu Link nie działa?
5.
(0/41) Page Rank: 0 CY: 0 Ocena: Nie/10.0 | Oceń
Dj nicraM- Zapraszam na stronę wodzireja z Krakowa. W ofercie między innymi: prowadzenie imprez, zabaw, oczepin. Świetna muzyka, niezapomniane chwile. Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. Wspaniała zabawa zapraszam. Konkurencyjne ceny, zobacz szczegóły na www.DjNaWeseleKrakow.pl Zapraszam
http://www.djnaweselekrakow.pl Link nie działa?
6.
(0/56) | Oceń
Serwis przybliżający tematykę muzyki poważnej. Przedstawia profesję dyrygenta, jego historię oraz sylwetki najsławniejszych dyrygentów tj Jerzy Maksymiuk, Leonard Bernstein, Witold Rowicki. Dyrygent jest osobą, która kieruje zespołem muzycznym, takim jak: chór, zespół kameralny, orkiestra symfoniczna, smyczkowa lub dęta, zespół wokalny, zespół wokalno-instrumentalny, ale także osoba która kieruje wykonaniami oper jak i różnych spektakli muzycznych. W skład kompetencji dyrygenta wchodzi odpowiednie przygotowanie zespołu, wytworzenie odpowiedniej i twórczej atmosfery, a także zorganizowanie grupy wykonawców, aby osiągnięć jak najlepszy efekt.
http://www.dyrygent.com Link nie działa?
7.
(0/104) Ocena: Nie/10.0 | Oceń
Serwis fan clubu piosenkarki Fergi (Stacy Ferguson), wokalistki zespołu The Black Eyed Peas. Na stronie znajdują się zawsze aktualne wiadomości z życia gwiazdy, jej najnowszych albumów i bieżących tras koncertowych. Można również znaleźć bogatą galerię zdjęć artystki wraz z najpopularniejszymi teledyskami.
http://www.fergie.pl/ Link nie działa?
8.
(0/2) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń
Jesteśmy profesjonalną i doświadczoną grupą taneczno-artystyczną z Krakowa. Grupa taneczna VIP to przede wszystkim taniec, pokazy tematyczne, pokazy dla dzieci, bodypainting, wizaż i wiele innych... Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
http://vip-grupataneczna.pl Link nie działa?
9.
(0/42) Page Rank: 1 CY: 0 | Oceń
Zespół muzyczny Hit Trio zajmuje się profesjonalną oprawą muzyczną wesel, bali, studniówek. Różnorodna muzyka grana przez zespół zapewnia doskonałą zabawę. W doborze repertuaru kierujemy się gustem i oczekiwaniami słuchacza w każdym wieku ale główny nacisk kładziemy na muzykę dynamiczną. HIT-TRIO to trójka doświadczonych oraz muzycznie wykształconych osób, które są w stanie spełnić wszelkie Państwa muzyczne oczekiwania. Zapraszamy do współpracy!
http://www.hit-trio.pl Link nie działa?
10.
(0/5) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń
Zespół KWADRO jest grupą 5 muzyków wykonującą repertuar z różnych gatunków muzycznych. Skład zespołu tworzą muzycy z Częstochowy. Oferujemy oprawę muzyczną zabaw, uroczystości weselnych a także imprez firmowych. Repertuar zespołu oraz wieloletnie doświadczenie sceniczne sprawia, że muzyka wykonywana na żywo każdego zadowoli.
http://kwadro.like.pl Link nie działa?
Linki w kategorii: 37
Nowe linki
Zespól weselny Supernowa Band pracuje na terenie całego kraju, to doświadczona grupa muzyków, która zagra utwory w niespotykanych i unikalnych aranżacjach, z dużą dbałością dba o detale muzyczne, w programie muzycznym ma wiele utworów nowych oraz dużo znanych hitów z ubiegłych lat, zespół Supernowa gra na instrumentach przez co różni się od innych orkiestr weselnych wykorzystujących podkłady, Cover Band brzmi znakomicie dzięki umiejętnościom zdobytym przez lata w branży muzycznej, a na rynku ewentowym gości już od 10 lat, a niektórzy artyści są już w branży eventowej od trzydziestu lat. Zespół Supernowa wykorzystuje najlepszy sprzęt, znanych marek na świecie a w połączeniu z doświadczeniem Cover Band Supernowa wypracował swój styl i bawi gości na weselach oraz fanów dobrej muzyki na imprezach firmowych i koncertach, od wielu lat zostawiając zawsze miłe wspomnienia
Na witrynie [url=http://podklady-muzyczne.pl]podkłady muzyczne[/url] znajdziemy najlepsze wersje podkładów muzycznych wytworzonych na potrzeby prywatek, wokalistów, urodziń, zabaw okolicznościowych, bali maturalnych, zespołów muzycznych, wesel, imprez karaoke, festynów, aktorów, koncertów, recitali, dj. Wszystkie aranżacje wykonane są z wyskoką dbałością, jakością przewyższającą jakość zwykłej płyty, masterowane są w studiu muzycznym przy użyciu najlepszej klasy sprzętu analogowo-cyfrowego, w klubie zauważymy wysoką dynamikę podkładu w przeciwieństwie do normalnych mp3 lub stylów z keyboarda.
Zespołyna wesela to katalog stron www gdzie można dodać opis zespołu muzycznego z całej Polski, to miejsce dla muzyków, wokalistów, którzy chcą poszerzyć swą działalność artystyczną, to strona gdzie opisy zespołów są podlinkowane z wpisami na stronie portalu Zespoly na wesela, można także zobaczyć również najnowsze filmy z wesel oraz innych imprez okolicznościowych udostępniane na youttube, wideoklipy, można przeglądać utwory demo bezpośrednio z oficjalnych witryn zespołów muzycznych, obejrzeć galerie zdjęć z imprez weselnych, do wyboru zespoły z całego kraju, z różnych województw, można obejrzeć oferty weselne najlepszych gitarzystów, zespołów weselnych, instrumentalistów, coverbandów, wokalistów, wykonawców solowych, można posłuchać jak grają zespoły profesjonalne i amatorskie, rozpocząć współpracę.
Grupa muzyczna Antares gra na imprezach od 2010 roku. Grupa Antares gra w całym kraju, a także poza granicami. Zespół Antares specjalizuje się w obsłudze muzycznej imprez, głównie wesel, grając do tańca covery znanych piosenek z rożnych okresów, hitów, które gwarantują dobrą imprezę. Antares próbuje swych sił, nagrywając własne piosenki. Przykładem tego jest autorska piosenka ‘Weselny tort”, która powstała na potrzeby tegoż punktu wesela i świetnie sprawdziła się na imprezach weselnych. Grupa obsługuje także imprezy anglojęzyczne. Zespół Antares prowadzi konferansjerkę, też w języku angielskim, organizuje zabawy integracyjne i konkursy z nagrodami, a na weselach tradycyjne oczepiny (w ofercie starannie wyselekcjonowane, na wysokim poziomie, z autorskimi zmianami, liczne zabawy, do wyboru przez Młodą Parę
Wesele to jeden z najważniejszych momentów w naszym życiu, dlatego zadbajmy aby nasze przyjęcie weselne zapadło wszystkim głęboko w pamięci. Vento - Zespół muzyczny ze Śląska oferuje profesjonalną oprawę muzyczną waszego wesela. Gramy covery największych przebojów - współczesnych i z przeszłości. Za wyborem Vento przemawia wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z DJ Hanysem, który na życzenie może poprowadzić wasze wesele w gwarze śląskiej. Zapoznaj się z ofertą zespołu Vento i podejmij dobrą decyzją.