Katalog stron
Katalog stron   Dodaj link   Mapa  
Regulamin  
Główna
Pokaż: Wszystko | Linki | Artykuły
Medycyna RSS
Sortuj: | Nazwa | Data | Page Rank Google | Yandex CY
1.
(0/89) Page Rank: 0 CY: 30 | Oceń
Jak wykazują wyniki badań, ma niezwykłe właściwości. Deuterium Depleted Water - Preventa 85, 105, 125 ppm. Woda ta wzmacnia organizm, przedłuża życie, przyspiesza fermentacje i kiełkowanie. W doświadczeniu podano myszom zwykłą wodę, oraz DDW wodę i napromieniowano myszy śmiertelną dawką promieniowania rentgenowskiego. Śmiertelność wśród mysz, które piły zwykłą wodę wyniosła 96%, a u mysz, które piły DDW wodę 10 %!
http://www.ddw-zzd.5mp.eu/ Link nie działa?
2.
(0/26) Page Rank: 2 CY: 0 | Oceń
Przepisy kulinarne- pomysły na dobre jedzenie, przepisy na ciasta, sałatki, różne potrawy, obiady- kuchnia polska, ale nie tylko, słowem książka kucharska prezentująca kulinaria, jak również restauracje i lokale... Znajdziecie tu takie zagadnienia jak: gotowanie, potrawy, przepisy na obiad, przepisy ze zdjęciami, przepisy na odchudzanie, tanie książki o gotowaniu, książki na prezent, polecane książki z przepisami, książki dla kobiet, leksykon gotowania, literatura i lektura kucharska
http://kuchniamamrotki.blox.pl Link nie działa?
3.
(0/18) Page Rank: 3 CY: 0 Ocena: Nie/10.0 | Oceń
AW-DERMA Wrocław oferuje zabiegi z wykorzystaniem laseroterapii do usuwania owłosienia w różnych partiach ciała. Zapraszamy na zabiegi depilacji laserowej do naszego gabinetu zarówno kobiety jak i mężczyzn. Posiadamy jedne z nowocześniejszych laserów do trwałego usuwania owłosienia we Wrocławiu.
http://www.aw-derma.pl Link nie działa?
4.
(0/5) Page Rank: 0 CY: 0 Ocena: Nie/10.0 | Oceń
W naszej firmie mogą Państwo zakupić profesjonalny sprzęt medyczny i aparaturę do chirurgii endoskopowej. Wśród bogatej oferty medycznych endoskopów możemy zaproponować praktycznie każdy typ endoskopu sztywnego- nowe oraz używane, również w wersji HD, wszystkie autoklawowalne. Oprócz endoskopów zakupią tu Państwo: źródła światła zimnego, tory wizyjne, światłowody do endoskopów, resektoskopy, płaszcze endoskopowe, narzędzia do laparoskopii: graspery, szczypce, klipsownice, nożyczki, disektory. Sklep posiada własny serwis, oferuje naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne sprzedawanego sprzętu medycznego w wyjątkowo konkurencyjnych cenach dopasowanych do polskich realów. Nie wysyłamy endoskopów do zagranicznych serwisów. Mamy zgrany i doświadczony personel techniczny.
http://www.endoskopy-medyczne.eu Link nie działa?
5.
(0/75) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń
Oferta Konsultacje psychologiczne Psychoterapia indywidualna Psychoterapia grupowa Pomoc psychologiczna dla osób w sytuacji kryzysu Diagnoza psychologiczna (badanie psychologiczne) Warsztaty i treningi psychologiczne
http://psychoterapia-szczecin.com/index.htm Link nie działa?
6.
(0/3) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń
Leczenie rwy kulszowej w pierwotnej fazie zwykle ogranicza się do wykorzystywania lekarstw przeciwbólowych tudzież przeciwzapalnych oraz balsamów. Następnym najczęstszym etapem leczenia rwy kulszowej jest wizyta u lekarza oraz otrzymanie partii zastrzyków znieczulających. Zwyczajowo niestety są to leki mało skuteczne. Dowiedz się w jaki sposób można efektywnie wyleczyć rwę kulszową.
http://jakwyleczylemrwekulszowa.pl Link nie działa?
7.
(0/157) Page Rank: 3 CY: 0 | Oceń
Strona zawiera tabele kalorii najpopularniejszych produktów, a także dzienne zapotrzebowanie na kalorie.
http://kalorycznosc.w.interia.pl Link nie działa?
8.
(0/248) Page Rank: 0 CY: 0 Ocena: Nie/10.0 | Oceń
Strona o wartościach odżywczych w produktach. Tabele kalorii z informacjami o zawartości: białka, węglowodanów, tłuszczy, błonnika pokarmowego, sodu.
http://www.kalorie.ugu.pl Link nie działa?
9.
(0/5) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń
Zapraszamy na masaże lecznicze, relaksacyjne, upiększające do kameralnego studio Spa w Gdańsku-morena, ul Bulońska 16-wejście od strony klatek (recepcja u Ani). Masaże bardzo skuteczne u doświadczonego, niewidomego masażysty z ogromnym wyczuleniem manualnym i ponad 20-letnią praktyką leczniczą i innych masaży, w tym zabiegów upiększających na ciało i twarz. Przyjemny klimat gabinetu, miła atmosfera, przyjazny masażysta i unoszący się zapach zrelaksuje ciało i dusze. Zapraszamy 797277182
http://www.masazepolecane.pl Link nie działa?
10.
(0/54) Page Rank: 0 CY: 0 Ocena: Nie/10.0 | Oceń
Salony Medar Optyk zajmują się sprzedażą okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych, sportowych, dla dzieci itp. Ponadto jesteśmy wyposażeni w warsztaty które umożliwiają nam naprawę uszkodzonych okularów. Posiadamy również gabinety okulistyczne dzięki którym szybko i dokładnie jesteśmy wstanie wykonać badania okulistyczne. Serdecznie zapraszamy
http://medaroptyk.pl/ Link nie działa?
Linki w kategorii: 42
Nowe linki
Dokladamy Wszelkich Staran Aby Kazdy Nasz Klient Byl Zadowolony. Wszelkie Tranzakcje Przeprowadzamy Szybko. Wszelkie Problemy Rozpatrujemy Na korzysc Kupujacego. Odpowiemy Na Kazde Zadane Pytanie. Prosimy O Przemyslane Zakupy. ZAPRASZAMY DO ZAKUPU!
Sklep posiada umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, co umożliwia zakup refundowanych produktów. Dzięki współpracy z wieloma polskimi i zagranicznymi firmami możemy zaprezentować Państwu bogatą ofertę, wybór sprzętu ortopedycznego i medycznego.
Sklep zajmuje się sprzedażą sprzętu do stomii. Współpracujemy z wieloma polskim oraz zagranicznymi firmami. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo produkty takich firm jak :Tena, Seni, Coloplast, Rochester, Zarys i wielu innych. Specjalizujemy się w realizacji zleceń co miesięcznych.
ŻYCIE NA PIĄTKĘ - to serwis z poradami jak żyć szczęśliwie, jak nawiązywać pozytywne relacje z innymi ludźmi, jak stać się osobą lubianą, pewną siebie, empatyczną i jednocześnie asertywną. Jak pozbyć się nieśmiałości. Serwis poradniczo- terapeutyczny, jak żyć z entuzjazmem, być pełnym wigoru i skupiać wokół siebie pełno przyjaciół. Nasz serwis zawiera Radosną Galerię która wprowadzi Cię w świetny nastrój, wydajemy publikacje dotyczące: nieśmiałości, pewności siebie, empatii, asertywności oraz protekcjonizmu. Zajmujemy się również terapią uzależnień, tak bardzo ograniczającą naszą wolność. Optymistyczny Blog ma pomóc Wam przejść z postawy ale nudno do postawy życia pełnego wigoru.
Producent masażerów do ciała rollmasaż Fitroll to nowy sposób na szczupłą sylwetkę, redukcję cellulitu i zdrowy styl życia **Dzięki naszym masażerom**: * wzrosną dochody twojej firmy * powiększysz grono dotychczasowych klientek * poszerzysz wachlarz oferowanych uslug **Co wyróżnia rollmasaż Fitroll** * wyposażenie w podczerwień * dotykowy ekran z wbudowanymi pozycjami masażu * szereg programów i dopasowujących masaż do potrzeb klientki, **nowość - program wave speed**