Katalog stron
Katalog stron   Dodaj link   Mapa  
Regulamin  
Główna
Pokaż: Wszystko | Linki | Artykuły
Medycyna RSS
Sortuj: | Nazwa | Data | Page Rank Google | Yandex CY
1.
(0/55) Ocena: Nie/10.0 | Oceń
Strona całkowicie poświęcona dietetyce min. kalkulatory dietetyczne, świeże porady dietetyczne, możliwość zamówienia indywidualnego jadłospisu.
http://www.4slim.pl Link nie działa?
2.
(0/5) Ocena: Nie/10.0 | Oceń
Na stronie zgromadzone są informacje na temat niezwykle groźnej rośliny jaką jest barszcz Sosnowskiego. Znajduje się tu wiedza na temat leczenia opażeń tą rośliną, jak ją rozpoznać, zwalczanie oraz wiele innych przydatnych informacji. Barszcz Sosnowskiego to trująca roślina zamieszkująca polskie miasta i wsie. Niezwykle istotne jest tempo postępowania w przypadku zetknięcia się z barszczem, ponieważ konsekwencje opażeń są długotrwałe i uciążliwe.
http://barszcz-sosnowskiego.pl/ Link nie działa?
3.
(0/5) | Oceń
Oferujemy usługi z zakresu diagnostyki i terapii biorezonansem : testów alergicznych, testu obciążeń metodą Volla, badań na pasożyty i grzyby. Prowadzimy odczulanie alergii skuteczną metodą MORA, wykonujemy terapie na rzucania palenia, wykonujemy detoksykacje organizmu z toksyn, pasożytów i grzybów.
http://www.biorezonans.zgora.pl Link nie działa?
4.
(0/26) Page Rank: 2 CY: 0 | Oceń
Przepisy kulinarne- pomysły na dobre jedzenie, przepisy na ciasta, sałatki, różne potrawy, obiady- kuchnia polska, ale nie tylko, słowem książka kucharska prezentująca kulinaria, jak również restauracje i lokale... Znajdziecie tu takie zagadnienia jak: gotowanie, potrawy, przepisy na obiad, przepisy ze zdjęciami, przepisy na odchudzanie, tanie książki o gotowaniu, książki na prezent, polecane książki z przepisami, książki dla kobiet, leksykon gotowania, literatura i lektura kucharska
http://kuchniamamrotki.blox.pl Link nie działa?
5.
(0/5) | Oceń
chad, Portal, forum, chat poświęcony zaburzeniom Afektywnym Dwubiegunowym (ChAD). Znajdziesz tu także działy(fora) poświęcone innym schorzeniom i zaburzeniom psychicznym. Prowadzimy Konsultacje z psychologiem online i na forum. Prowadzimy cykliczne spotkania różnych grup wsparcia na chacie i forum. Czytelnia zawierająca pokaźną bazę wielu atrykulów o tematyce psychologiczno-psychiatrycznej a także czysto informacyjnej. Posiadamy rozbudowane forum , chat, galerie z twórczością naszych użytkowników oraz podstawowe informacyjne dla osób pośrednio dotkniętych chorobą tzn: Rodzin osób chorych.
http://www.chad.info.pl Link nie działa?
6.
(0/0) | Oceń
Sklep zajmuje się sprzedażą sprzętu do stomii. Współpracujemy z wieloma polskim oraz zagranicznymi firmami. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo produkty takich firm jak :Tena, Seni, Coloplast, Rochester, Zarys i wielu innych. Specjalizujemy się w realizacji zleceń co miesięcznych.
http://comiesieczni.pl Link nie działa?
7.
(0/3) Ocena: Nie/5.5 | Oceń
Gabinet stomatologiczny położony na Winogradach, Poznań. Nasze specjalizacje: protetyka, stomatologia zachowawcza, protetyka, chirurgia stomatologiczna, stomatologia estetyczna (w tym wybielanie).
http://dentalformula.pl/ Link nie działa?
8.
(0/18) Page Rank: 3 CY: 0 Ocena: Nie/10.0 | Oceń
AW-DERMA Wrocław oferuje zabiegi z wykorzystaniem laseroterapii do usuwania owłosienia w różnych partiach ciała. Zapraszamy na zabiegi depilacji laserowej do naszego gabinetu zarówno kobiety jak i mężczyzn. Posiadamy jedne z nowocześniejszych laserów do trwałego usuwania owłosienia we Wrocławiu.
http://www.aw-derma.pl Link nie działa?
9.
(0/5) Page Rank: 0 CY: 0 Ocena: Nie/10.0 | Oceń
W naszej firmie mogą Państwo zakupić profesjonalny sprzęt medyczny i aparaturę do chirurgii endoskopowej. Wśród bogatej oferty medycznych endoskopów możemy zaproponować praktycznie każdy typ endoskopu sztywnego- nowe oraz używane, również w wersji HD, wszystkie autoklawowalne. Oprócz endoskopów zakupią tu Państwo: źródła światła zimnego, tory wizyjne, światłowody do endoskopów, resektoskopy, płaszcze endoskopowe, narzędzia do laparoskopii: graspery, szczypce, klipsownice, nożyczki, disektory. Sklep posiada własny serwis, oferuje naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne sprzedawanego sprzętu medycznego w wyjątkowo konkurencyjnych cenach dopasowanych do polskich realów. Nie wysyłamy endoskopów do zagranicznych serwisów. Mamy zgrany i doświadczony personel techniczny.
http://www.endoskopy-medyczne.eu Link nie działa?
10.
(0/75) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń
Oferta Konsultacje psychologiczne Psychoterapia indywidualna Psychoterapia grupowa Pomoc psychologiczna dla osób w sytuacji kryzysu Diagnoza psychologiczna (badanie psychologiczne) Warsztaty i treningi psychologiczne
http://psychoterapia-szczecin.com/index.htm Link nie działa?
Linki w kategorii: 42
Nowe linki
Dokladamy Wszelkich Staran Aby Kazdy Nasz Klient Byl Zadowolony. Wszelkie Tranzakcje Przeprowadzamy Szybko. Wszelkie Problemy Rozpatrujemy Na korzysc Kupujacego. Odpowiemy Na Kazde Zadane Pytanie. Prosimy O Przemyslane Zakupy. ZAPRASZAMY DO ZAKUPU!
Sklep posiada umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, co umożliwia zakup refundowanych produktów. Dzięki współpracy z wieloma polskimi i zagranicznymi firmami możemy zaprezentować Państwu bogatą ofertę, wybór sprzętu ortopedycznego i medycznego.
Sklep zajmuje się sprzedażą sprzętu do stomii. Współpracujemy z wieloma polskim oraz zagranicznymi firmami. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo produkty takich firm jak :Tena, Seni, Coloplast, Rochester, Zarys i wielu innych. Specjalizujemy się w realizacji zleceń co miesięcznych.
ŻYCIE NA PIĄTKĘ - to serwis z poradami jak żyć szczęśliwie, jak nawiązywać pozytywne relacje z innymi ludźmi, jak stać się osobą lubianą, pewną siebie, empatyczną i jednocześnie asertywną. Jak pozbyć się nieśmiałości. Serwis poradniczo- terapeutyczny, jak żyć z entuzjazmem, być pełnym wigoru i skupiać wokół siebie pełno przyjaciół. Nasz serwis zawiera Radosną Galerię która wprowadzi Cię w świetny nastrój, wydajemy publikacje dotyczące: nieśmiałości, pewności siebie, empatii, asertywności oraz protekcjonizmu. Zajmujemy się również terapią uzależnień, tak bardzo ograniczającą naszą wolność. Optymistyczny Blog ma pomóc Wam przejść z postawy ale nudno do postawy życia pełnego wigoru.
Producent masażerów do ciała rollmasaż Fitroll to nowy sposób na szczupłą sylwetkę, redukcję cellulitu i zdrowy styl życia **Dzięki naszym masażerom**: * wzrosną dochody twojej firmy * powiększysz grono dotychczasowych klientek * poszerzysz wachlarz oferowanych uslug **Co wyróżnia rollmasaż Fitroll** * wyposażenie w podczerwień * dotykowy ekran z wbudowanymi pozycjami masażu * szereg programów i dopasowujących masaż do potrzeb klientki, **nowość - program wave speed**