Katalog stron
Katalog stron   Dodaj link   Mapa  
Regulamin  
Główna » Biznes i Ekonomia
Pokaż: Wszystko | Linki | Artykuły
Budownictwo RSS
Sortuj: | Nazwa | Data | Page Rank Google | Yandex CY
21.
(0/5) Ocena: Nie/10.0 | Oceń
Jesteśmy czołowym producentem szamb betonowych na rynku. Od wielu lat produkujemy zbiorniki z materiałów najwyższej jakości, a beton dostarczają nam najwięksi producenci tego surowca w Polsce. Posiadamy szeroki wachlarz zbiorników: zbiorniki jednokomorowe i dwukomorowe jak i monolityczne i łączone. Każdy zbiornik może zostać zakupiony z przeznaczeniem na gnojówkę, gnojowicę, zbiornik na deszczówkę, zbiorniki retencyjne oraz p-poż lub po prostu jako szambo. Nasze produkty dostarczamy na terenie całej Polski oraz na terenie państw ościennych: Czechy, Słowacja, Litwa.
http://zbiorniki-szamba.pl Link nie działa?
22.
(0/5) Ocena: Nie/10.0 | Oceń
A gdybyśmy powiedzieli Ci, że remont domu można przeprowadzić łatwiej, szybciej i skutecznej? Nie wierzysz? Remonciki.pl – to strona firmy Skłucki, polecanego i rzetelnego wykonawcy. Szybko i tanio wykonają remont mieszkania i wykończenia wnętrz, tak byś już kilka dni, po zamówieniu usługi, mógł cieszyć się nowym, odmienionym lokalem. Jeśli szukasz remonty poznań i okolice to powinieneś sprawdzić właśnie tę ofertę. Warto pamiętać, że remont to jedynie pierwszy etap z całości. Później przychodzi czas na wykończenie wnętrz, dlatego warto korzystać z usług firmy oferującej pełen zakres robót, od początku do końca, dlatego firma Skłucki szybko i profesjonalnie wykonuje wszystkie wymagane prace.
http://remonciki.pl Link nie działa?
23.
(0/5) | Oceń
Kochamy Poznań i kochamy remonty. Pasja determinuje jakość. Wykańczamy i remontujemy wnętrza - mieszkania, domy, biura i wiele innych, na najwyższy standard. Remonty, adaptacje, renowacje i wykończenia wnętrz z 10 letnią gwarancją otrzymacie Państwo tylko u nas. Ekspertyza i wycena zlecenia zupełnie za darmo i bez żadnych zobowiązań. Wnętrza PRO to zawsze jakość - nie jakoś. Nasza marka powstała z myślą o wszystkich klientach. Napisz do nas.
http://wnetrza-pro.pl Link nie działa?
24.
(0/5) Ocena: Nie/8.0 | Oceń
W hipermarketach można znaleźć klimatyzatory już od 599 złotych, jednak nie każdy zna zastosowanie takiego klimatyzatora. Zazwyczaj takie tanie urządzenia mają bardzo mała wydajność.
http://www.klimatyzatory.czest.pl/ Link nie działa?
25.
(0/5) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń
Specjalnością Jarmet są: bramy garażowe i wjazdowe, a także przemysłowe, ogrodzenia, automatyka do bram, szlabany. Jarmet proponuje usługę sprzedaży, montażu oraz serwisu wyżej wymienionych produktów.Prace przyjmowane są od pojedynczych klientów na drobną usługę jak np.: sprzedaż oraz montaż bramy garażowej albo kompleksowe ogrodzenie danego miejsca wraz z bramą wjazdową i innymi produktami.
http://jarmet.net.pl Link nie działa?
26.
(0/5) Page Rank: 0 CY: 0 Ocena: Nie/10.0 | Oceń
P.B.H. Hydro-Bud powstała w 1992 roku. Od początku swej działalności w branży budowlanej stawiamy nacisk na jakość i terminowość wykonywanych prac. Współpracujemy ze Spółdzielniami, Wspólnotami Mieszkaniowymi oraz developerami i koncernami projektowo-wykonawczymi w zakresie ślusarstwa budowlanego. Jesteśmy ekipą fachowców i ekspertów w swojej branży. Wykonujemy balustrady ze stali nierdzewnej oraz zwykłej, ogrodzenia panelowe metalowe, bramy przesuwne oraz zwykłe. Mamy w swojej ofercie balkonowe balustrady kute, oraz nowoczesne i industrialne.Dysponujemy także warsztatem do szybkich napraw eksploatacyjnych takich jak wymiana oleju, klocków
http://hydro-bud.waw.pl Link nie działa?
27.
(0/5) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń
Zapraszamy firmy z całej Wielkopolski. Wyburzenia budynków Poznań. Kompleksową gamę naszych usług prezentujemy na naszej witrynie internetowej. Dodatkowo naszym kontrahentom polecamy kruszenie gruzu ceglanego. Firma wyburzeniowa Recykling od wielu lat przeprowadza wyburzenia hal. Zapewniamy nie tylko ekspresowe terminy realizacji zleceń, ale także atrakcyjne ceny. Rozbiórki budynków to odpowiedzialna sztuka, która zasadniczo wymaga nie tylko sprzętu, lecz także doświadczenia. Ostatnio coraz więcej korporacji w swej pracy bierze pod uwagę ochronę środowiska, dlatego wykorzystuje recykling gruzu.
http://wyburzenia-rozbiorki-poznan.pl Link nie działa?
28.
(0/5) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń
W Sklepie MET-BUD zajmujemy się sprzedażą internetową i stacjonarną najwyższej klasy elementów złącznych, systemów do zabezpieczenia ładunków w transporcie, narzędzi i elektronarzędzi renomowanych firm. Firma mieści się w Suchym Lesie, w okolicy Poznania, gdzie rozpoczęła swoją działalność ponad 20 lat temu.
http://met-bud.com/ Link nie działa?
29.
(0/5) Page Rank: 0 CY: 0 Ocena: Nie/10.0 | Oceń
P.P.H.U.GROT Nasza firma powstała w 1998 roku zajmując się Kowalstwem Artystycznym. Dostosowując się do potrzeb rynku nieustannie zwiększaliśmy możliwości produkcyjne oraz asortyment. Obecnie pracujemy w stali czarnej, nierdzewnej, mosiądzu, aluminium, szkle i drewnie. Nasze produkty można znaleźć na terenie całej Polski, Czech, Belgii, Holandii, Niemiec, Francji, Monaco, USA, i Mołdawii. Firma Grot produkuje ogrodzenia, balustrady, bramy przesuwne, skrzydłowe, stalowe konstrukcje schodowe oraz różnego rodzaju elementy architektury budowlanej ze stali i szkła.
http://grot-apt.com/ Link nie działa?
30.
(0/5) Page Rank: 0 CY: 0 Ocena: Nie/8.0 | Oceń
Firma Janusz&Wiktor Paluch S.C Zakład powstał w 1991 roku jako zakład produkujący wykrojniki obuwnicze oraz kaletnicze z inicjatywy dwóch braci. W tym czasie stale zdobywaliśmy doświadczenie w obróbce stali, oraz ulepszaliśmy nasz zakład, maszyny. Na dzień dzisiejszy współpracujemy w z kilkoma dużymi zakładami produkującymi obuwie. Od 2008 roku zajmujemy się także usługami spawalniczymi, zleceniami ślusarskimi, oraz pracami obróbkowymi metali.
http://www.uslugispawalnicze.jimdo.com Link nie działa?
Linki w kategorii: 101
Nowe linki
Doświadczony zespół fachowców wykona dla Państwa dowolny typ ogrodzenia wraz z bramą i napędem. Dla klientów preferujących klasyczne rozwiązania proponujemy mury z kamienia naturalnego lub cegły oraz przęsła kute i dwuskrzydłową bramę wjazdową w takim samym stylu jak ogrodzenie. Natomiast dla klientów gustujących w nowoczesnym stylu oferujemy mury z koszy gabionowych i bramy przesuwne z poziomych profili stalowych razem z napędem. Jesteśmy również przygotowani na wypadek gdy klient chce ogrodzić sporą działkę systemowym ogrodzeniem. Wówczas polecamy panele zgrzewane z drutów lub z plecionej siatki.
Malowanie pokoi, mieszkań, biur, domów. Pracujemy na terenie całej Warszawie i okolic. Zapewniamy bezpłatną wycene i transport materiałów. Mamy doświadczenie oraz posiadamy profesjonalne narzędzie. Jesteśmy profesjonalną ekipą malarską. PO WYKONANYCH PRACACH POZOSTAWIAMY PORZĄDEK I DAJEMY GWARANCJĘ!
Ew-trans S.C. działa na rynku Warszawskim od 2007 r. Głównym obszarem jej działalności są rozbiórki i wyburzenia obiektów budowlanych oraz roboty ziemne. Firma świadczy usługi mechaniczne, ciężkim sprzętem budowlanym typu koparki gąsienicowe, koparki kołowe i koparko ładowarki. Realizuje usługi dla osób prywatnych, instytucji państwowych oraz firm.
Polkut inox wykonuje balustrady, poręcze ze stali nierdzewnej, stali czarnej i szyby bezpiecznej. Oferujemy szeroki wybór wzorów. Pomiar, montaż na terenie Małopolski.
Firma Bal-kop S.C. świadczy usługi dla osób prywatnych i firm w zakresie rozbiórek i wyburzeń budynków, ale także robót ziemnych,drogowych i innych usług wykonywanych ciężkim sprzętem budowlanym.