Katalog stron
Katalog stron   Dodaj link   Mapa  
Regulamin  
Główna » Biznes i Ekonomia
Pokaż: Wszystko | Linki | Artykuły
Budownictwo RSS
Sortuj: | Nazwa | Data | Page Rank Google | Yandex CY
11.
(0/0) | Oceń
Nasze biuro projektowe działa w Piotrkowie Trybunalskim od ponad 20 lat. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie ponad 2000 klientów! Było to możliwe dzięki najwyższej jakości usług oraz przystępnych cen. specjalizujemy się w wykonywaniu indywidualnych projektów domów. Naszym mottem jest projektować domy o jakich marzycie. Świadczymy również wysokiej klasy usługi rzeczoznawstwa budowlanego. Piotrków tryb. i Bełchatów to dwa główne miasta w których działamy. Wykonujemy kompleksowe projekty budowlane różnego typu budynków np. gospodarczych, usługowo-handlowych czy budynków użyteczności publicznej. Nasi architekci i projektanci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania dlatego zachęcamy do kontaktu. Biuro projektowe ELMIR - projekty domów o jakich marzycie
http://www.elmir-projekty.pl Link nie działa?
12.
(0/1) | Oceń
Każdy, komu zależy na szybkim i profesjonalnym wykonaniu remontu, powinien się z nami skontaktować. Polecamy państwu między innymi szeroki wachlarz usług projektowy i budowlanych, a także prace wykończeniowe, realizowane pod dyktando klienta, z dobrej jakości materiałów, które kupujemy po cenach hurtowych. Zajmujemy się zarówno remontowaniem już istniejących budynków i mieszkań, jak również wznoszeniem nowych, od fundamentów aż po dach. Tynkujemy, wykonujemy posadzki i izolujemy – to tylko niewielki wycinek pełnej oferty, którą dla Was przygotowaliśmy.
http://www.quality-home.pl/ Link nie działa?
13.
(0/1) | Oceń
Saska Kępa i Gocław. Właśnie tutaj można znaleźć elektryka Warszawa, który każdego dnia zajmuje się usuwaniem dziesiątek usterek instalacji elektrycznych, zarówno w domach prywatnych, jak i firmach, szkołach oraz urzędach. Konkurencyjne ceny oraz wysoka jakość świadczonych usług sprawia, że współpraca z elektrykiem z Warszawy układa się korzystnie dla każdego klienta. Specjalista posiadając własny środek transportu, oferuje również usługę pogotowia elektrycznego, pomagającego w usuwaniu trudnych awarii, również w godzinach nocnych i dniach wolnych od pracy. Co należy zrobić, aby zacząć współpracę z tym specjalistą? Wystarczy tylko zadzwonić na numer, podany na stronie firmowej w zakładce kontakt.
http://warszawa-elektryk.com.pl/ Link nie działa?
14.
(0/1) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń
Oferujemy usługi remontowo-budowlane mieszkań, domów, łazienek, pokoi, kuchni, tarasów, balkonów, magazynów, starych domów, sklepów i restauracji. Wykonujemy malowanie, flizowanie, docieplanie itp. Swoje usługi świadczymy na terenie Krakowa i okolic. Odpowiadamy na wzrastające potrzeby i oczekiwania klientów, a także korzystając z doświadczeń zdobytych na rynku krajowym wzbogacamy swoją ofertę wdrażając nowe usługi w zakresie prac remontowo budowlanych.
http://www.brygada102.pl Link nie działa?
15.
(0/1) | Oceń
Zajmujemy się kompleksowymi remontami oraz wykańczaniem powierzchni mieszkalnych i komercyjnych na terenie Bielska-Białej i w promieniu do 50km.Swiadczymi usługi glazurnicze, malarskie oraz wiele innych prac wykończeniowych.
http://www.dekolux.pl Link nie działa?
16.
(0/1) | Oceń
Hurtownia z materiałami wentylacyjnymi. Znajdziecie tu Państwo bogatą ofertę w zakresie sprzętu z dziedziny wentylacji, klimatyzacji, rekuperacji
http://hthwarszawa.pl Link nie działa?
17.
(0/2) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń
DREWNAR jest profesjonalną firmą przemysłu drzewnego, działającą na rynku od 1989 roku. Doświadczenie w zakresie budownictwa w technologii drzewnej pozwala nam w praktyce na realizację zamówień od najprostszych konstrukcji drewnianych po wysoko zindywidualizowane projekty domów i domków z drewna.
http://drewnar.pl/ Link nie działa?
18.
(0/5) Ocena: Nie/10.0 | Oceń
Geowłókniny to płaskie nietkane geosyntetyki wykonane z cienkich nieregularnie ułożonych włókien polipropylenowych lub poliestrowych połączonych ze sobą mechanicznie lub termicznie. Mimo że literatura mówi również o łączeniu chemicznym w praktyce nie spotykamy się z takimi włókninami.
http://www.geosyntetyki.net Link nie działa?
19.
(0/5) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń
Hydraulik Poznań 24h - awarie, remonty, montaże, masz problem? Dzwoń o każdej porze
http://hydraulik-poznan.net.pl/ Link nie działa?
20.
(0/5) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń
Firma Roberts oferuje termoizolację pianką poliuretanową przy użyciu nowoczesnych sposobów i technologii. Stawiając na jakość usług używamy profesjonalnego sprzętu-co skutkuję niezawodnością podczas prac wykonywanych za pomocą pianek poliuretanowych. Zapraszamy!!
http://www.piankowanie.eu Link nie działa?
Linki w kategorii: 101
Nowe linki
Doświadczony zespół fachowców wykona dla Państwa dowolny typ ogrodzenia wraz z bramą i napędem. Dla klientów preferujących klasyczne rozwiązania proponujemy mury z kamienia naturalnego lub cegły oraz przęsła kute i dwuskrzydłową bramę wjazdową w takim samym stylu jak ogrodzenie. Natomiast dla klientów gustujących w nowoczesnym stylu oferujemy mury z koszy gabionowych i bramy przesuwne z poziomych profili stalowych razem z napędem. Jesteśmy również przygotowani na wypadek gdy klient chce ogrodzić sporą działkę systemowym ogrodzeniem. Wówczas polecamy panele zgrzewane z drutów lub z plecionej siatki.
Malowanie pokoi, mieszkań, biur, domów. Pracujemy na terenie całej Warszawie i okolic. Zapewniamy bezpłatną wycene i transport materiałów. Mamy doświadczenie oraz posiadamy profesjonalne narzędzie. Jesteśmy profesjonalną ekipą malarską. PO WYKONANYCH PRACACH POZOSTAWIAMY PORZĄDEK I DAJEMY GWARANCJĘ!
Ew-trans S.C. działa na rynku Warszawskim od 2007 r. Głównym obszarem jej działalności są rozbiórki i wyburzenia obiektów budowlanych oraz roboty ziemne. Firma świadczy usługi mechaniczne, ciężkim sprzętem budowlanym typu koparki gąsienicowe, koparki kołowe i koparko ładowarki. Realizuje usługi dla osób prywatnych, instytucji państwowych oraz firm.
Polkut inox wykonuje balustrady, poręcze ze stali nierdzewnej, stali czarnej i szyby bezpiecznej. Oferujemy szeroki wybór wzorów. Pomiar, montaż na terenie Małopolski.
Firma Bal-kop S.C. świadczy usługi dla osób prywatnych i firm w zakresie rozbiórek i wyburzeń budynków, ale także robót ziemnych,drogowych i innych usług wykonywanych ciężkim sprzętem budowlanym.